Zespół redakcyjny

Osoby piszące teksty na niniejszy blog są pasjonatami zagadnień psychologicznych. Szukają wszelkich nowinek i nowości dotyczących tej dziedziny nauki. Rzucają one nowe światło na dotychczasowe podejście do wielu typów problemów ludzkich.

Autorzy bloga chcą zainteresować tą tematyką także inne osoby oraz pogłębić wiedzę tych Czytelników, którzy interesują się psychologią już od jakiegoś czasu.

Regularnie pojawiające się wpisy motywują autorów niniejszego bloga do ciągłych poszukiwań kolejnych informacji, do poszerzania własnej wiedzy oraz budzą w nich chęć do prowadzenia dyskusji z niektórymi zagadnieniami.

Każdy wpis blogowy jest więc wyzwaniem sam w sobie. Będzie nie tylko przytaczał znalezione fakty, ale czasem zawierał do nich komentarze autorów postów, może też polemikę oraz bardziej subiektywne spojrzenia. Być może dzięki temu autorzy porwą w wir konstruktywnej dyskusji także Czytelników bloga. Dzięki temu, razem, obie strony mogą dojść do kolejnych, ciekawych wniosków, o których będzie warto napisać.